KAYSERİ WC TIKANIKLIK ACMA TERMAL ile SU KACAK BULMA VE TAMİRİ

TIKANIKLIK AÇMA

SU TESİSATI

PİS SU KAÇAĞI

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Hizli prof çözümler

 

TIKANIKLIK AÇMA SU KAÇAK TESPİTİ

 • BANYO TIKANIKLIK AÇMA
 • KANAL TIKANIKLIK AÇMA
 • LAVABO KANAL AÇMA
 • SU KAÇAK TESPİTİ
 • TEMİZ SU KAÇAK TESPİTİ
 • CİHAZ İLE KAÇAK TESPİT
 • KAYSERI TIKANIK AÇMA 
 • PETEK TEMİZLEME 
 • KAYSERİ ACİL KANAL TEMIZLEME
 • KAYSERİ 7/24  TIKANIKÇI 
 • KAYSERİ WC BANYO TUVALET MUTFAK TIKANIKLIK AÇMA İŞLERİ 
 • TEKNİK ARIZALAR 
 • KAYSERİ SU İŞLERİ 
 • KAYSERİ MAKİNA ILE KANAL AÇMA TEMIZLE
 • PİS ŞU GİDERLERI AÇMA 
 • KAYSERİ VE CIVARI KANAL AÇMA 
 • 7/24 KANAL AÇMA  TIKANIKLIK AÇMA 
 • ŞU TESİSATÇISI 
 • BORU GİDERLERI AÇMA KAYSERİ 

Kayseri, temiz su tesisatı, pis su tesisatı, su kaçak tamiri, su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçağı bulma, klozet montajı, pis su kaçağı, su izolasyon, çatı yağmur olukları, çatı yağmur dereleri, zemin suyu, su yalıtımı, su deposu, lavabo, taharet musluğu değişimi, lavabo bataryası, klozet tamiratı, musluk arızaları, musluklar ses yapıyorsa, musluk değişimi yapılacaksa, taharet musluğu bozuldu, su arıtma sistemleri, klozet arızaları, klozet ustası, rezervuar su kaçırıyor, sifon arızaları, küvet sorunları, rezervuar iç takım değiştirme, kalorifer tesisatı, kombi montajı, bakır boru tesisat, sıhhi tesisat tamiri Kayseri doğalgaz tesisatı, malzeme montajı gibi sıhhi tesisat konularda hizmetinizde.

Son teknolojilk cihazımızla fayanları ve ya duvarınızı kırmadan dökmeden Su sızıntısını ve su kaçmanızı öneririz. 

Uzun yıllar sıhhi tesisat sektöründe bulunan firmamız; sıhhi tesisat, su kaçağı bulma, tıkanıklık açma, petek temizleme, kanalizasyon yapımı ve tadilatı, güneş enerjisi sıcak su tesisatı, doğal gaz tesisatı  ve tüm mekanik tesisat alanında tamir, montaj ve servis hizmeti sunmaktadır.

3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre;

Dinleme Cihazı: Su kaçaklarını bulmak için en çok kullandığımız cihaz, Dinleme Cihazıdır. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özelliği olarak, en hassas verileri veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Sıcak su ve soğuk su şebeke tesisatlarında su kaçağının yerini hızlıca tespit edebilen Dinleme Cihazı, kaçağın yerini noktasal veriler ile kullanıcıya sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera: Genellikle sıcak su borularında meydana gelen sızıntının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidememektedir. Cihaz sayesinde önce sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha sonrasında Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gereklidir.

Pis Su Kamerası: Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonucunda tesisat hataları ve boru kırıkları, cihazın ekranında görülmektedir. Böylelikle sorunlu yerlere müdahaleler mümkün hale gelir.

Nem Ölçer: Sıvı ile temas halinde bulunan ortamların 3 cm kadar derinliğine inebilen Nem Ölçer cihazı, nem seviyesini ölçmek için kullanılmaktadır. Cihazın eksik bir yönü olarak, sızıntının yeri tam olarak tespit edilememektedir. Tıpkı Termal Kamerada olduğu gibi Nem Ölçer cihazı da yardımcı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Böylelikle iş yükü azaltılarak, sorun giderilebilmektedir.

Demir borularda kaçak tespiti yapılıyor mu?

Demir yani galvaniz borularda oluşan patlaklar için yer tespiti yapılmalıdır. Bu tespit ise teknik cihazlar aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Su sızıntısının meydana geldiği yerlerde, arza tespit çalışması yapılması için öncelikle suyun çıkardığı ses dinlenmelidir. Bütün kaçak tespit cihazlarında ses takip etme özelliği bulunduğundan, su tesisat borularının tümünde kaçak bulma hizmeti verilmektedir. Bu sayede demir borularda da kaçak tespiti yapabilen ekibimiz, su kaçağının nerede olduğunu gösteren ustaları ile sizlere yardım etmeye hazırdır!

Parke altında su kaçağı bulunabilir mi?

Parkelerin altında şilte adında, ses geçirmeyen izolasyon tabakası bulunmaktadır. Söz konusu izolasyon tabakası, su kaçağının tespiti sırasında su sesinin dinlenmesini zorlaştırsa da; parkenin altındaki kaçaklar yetkili ustalarımız tarafından bulunmaktadır. Boruyu onarma aşamasında ise parkenin yerinden çıkartılması gerekmektedir. Ek olarak değinmeliyiz ki, su çeken parkelerin altı tam olarak kurumadan kapatma işlemi gerçekleştirilirse; parkelerde kabarma yaşanmaktadır.

Betonun ya da duvarın içini görebiliyor musunuz?

Betonların veya duvarların içindeki su sızıntılarını nasıl tespit etmekteyiz? Yanıtımız çok basit, teknik kameralar! Termal kameralar sayesinde boruların yerini görerek sızıntıların kaynağını tespit edecek, sorunlu noktalara hassas müdahaleler yaparak sizlere en iyi hizmeti sunacaktır!

 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

KAYSERİ’NİN EN İYİ SU TESİSATÇISI! 

Kayseri ve civar bölgelerinde evinizde veya iş yerlerinizde hiç bir yeri kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktayız.

Su kaçakları eski ya da yeni bir çok binada ortaya çıkan tesisat sorunlarından biridir.Eğer kısa bir süre içerisinde sorun çözülmezse konut sakinlerine ciddi sorunlar çıkarır.Hasar gören gider borularından sızan sular sizin veya alt dairelerin duvarlarının ,tavanlarının sararmasına dökülmesine neden olabilir.Bu nedenle uzman bir destek alınması gerekmektedir.

Müşteri odaklı çalışma tutumuyla her türlü arıza, tamir, yenileme ve montaj işlemlerinizi profesyonel ekipmanlarımızla en hızlı, kaliteli ve uygun şekilde yapıyoruz. 

Bir işyeri, daire veya başka bir alanda kullanılan tuvalet veya klozet tıkanıklıkları gelişmiş teknoloji kullanılarak üretilen robot makine ile hiçbir boru kırılmadan, etraf kirletilmeden kısa bir sürede başarılı bir şekilde tıkanan tuvalet boruları açılır. Bu robot makinelerde bulunan çelik tel boru içerisine gönderilerek tıkanan borunun açılması için uygun bir açma ucu takılır. Bu uçlar tuvalet tıkanmasına sebep olan cisimler göz önünde bulundurularak kullanılır. Çünkü her tıkanıklığın açılmasında kullanmak sureti ile özel olarak üretilmiş çelik delici, kesici, kırıcı, sararak getirme, iterek ana hatta gönderme gibi uçlar bulunmaktadır. Bu sayede tuvalet tıkanıklığı oluşumuna sebep olan bez, peçete, plastik bir cisim, taş, toka, pet bardağı gibi aklınıza gelebilecek yüzlerce sebepten dolayı oluşabilecek tıkanıklıkların kolayca ve kalıcı bir şekilde açılması için profesyonel ekiplerimiz hangi ucun kullanılacağını gözlemledikten sonra karar verirler. Tuvalet tıkanıklığı açma servisimizi 7/24 arayarak randevu alabilirsiniz.Kayseri içi heryere servisimiz bulunmaktadır.

Category : Su tesisatçısı

Kayseri Mutfak Borusu Açma: Su tesisatı ve gider tesisatı sorunlarını yaşamayan çok az kişi vardır. Sorunla karşı karşıya kaldığımız zaman hemen çözüm yolları aramaya başlarız ve bu sorunlar ciddi can sıkıntısına sebep olur. Bu sorunların sebeplerini ve çözüm yöntemlerini birlikte inceleyelim. Yine de tıkanıklık problemlerinizde firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Kayseri’nin tüm ilçelerine fiyat farkı olmadan tıkanıklık açma hizmeti veriyoruz.

KAYSERİ BANYO BORUSU AÇMA

Kayseri Banyo Borusu Açma: Önceleri, banyo borularda herhangi bir tıkanıklık yaşandığında, boruların içi görüntülenemediği, nerede tıkanıklık var bilinmediği için tek tek borular kırılır, tıkanıklığa ulaşana kadar bu işlem sürerdi.

Kayseri Banyo Borusu Açma: Şimdilerde mahalle tesisatçısı dediğimiz, ehliyetsiz kişiler halen bu şekilde gider borularını kırarak açmaya çalışıyorlar, şuanda kullanılan yegane teknoloji harikası cihazlarla kırma dökme olmadan hatta kızılötesi ile çalışan cihazlarla sinyal gönderilerek boruların tıkanık olan bölgeleri bulunabiliyor. Ne tür cihazlarla tıkalı olan gider borusu bulunup açılabiliyor?

KAYSERİ MUTFAK VE BANYO BORUSU TIKANIK AÇMA

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, tıkalı gider açma, boru tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma işlemlerinde kesin çözümler sunan Su Tesisatçı, her bir tıkanıklık açma işlemi için özel çözümler sunar.

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: Kayseri’de kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde ve tuvalet tıkanıklığı açmada en doğru servisi veren, robotla tıkanan tuvaletleri açan Tıkanık Açma Firması; hızlı,uygun fiyatlı, kesin çözümler sunuyor.

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: için evde çözüm bulmak yerine 7/24 hizmet veren Su Tesisatçı ile iletişime geçmenizi öneririz. Evde bulmaya çalışacağınız çözüm hem sorunu tam olarak çözmeyecek hem de sizin için zor bir çaba olacaktır. Bunun için robotik cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı açan ekibimize güvenebilirsiniz.

KAYSERİ MUTFAK VE BANYO BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: gönderilen bazı cisimlerin, belli bir zaman sonucunda üst üste binmesiyle tıkanık oluşur ve su giderden geçmez. Bunun dışında en çok meydana gelen banyo borusu tıkanıklığı nedenlerinden biride, inşaat yapımında kullanılan malzemelerin giderlere atılması ile banyo borusu  hattına birikme olması ve suyun akışına engel olmasıdır. Bunlar gibi durumlar borularda oluşan tıkanıklıkların en çok rastlanan nedenlerindendir.

 

Hizmetlerimiz

Temiz su tesisatı montajı
– Pis su tesisatı Montajı
– Sıcak su Tesisatı montajı
– Soğuk su tesisatı Montajı
– Yağmur suyu Tesisatı Montajı
– Gider Borusu döşeme
– Musluk ve batarya montajı
– Duş fiskiyesi montajı
– Su deposu montajı
– Atık su tamiri
– Bina su kollektörü montajı
– Bina su kollektörü tamiri

Kalorifer Tesisatı Montajı
– Kalorifer petek montajı
– Kalorifer vana montajı
– Termostatik vana montajı
– Kalorifer Kaçaklarının Giderilmesi

Şofben Tesisatı Hizmetlerimiz
– Şofben Tesisatı

Bulaşık makinası su tesisatı
– Bulaşık makinası musluk montajı
– Bulaşık makinası pis su gideri montajı
– Bulaşık makinası tıkanıklığı giderilmesi
– Bulaşık makinası tıkanık açma

Lavabo Tesisatı Hizmetlerimiz
– Lavabo tesisatı
– Lavabo montajı
– Lavabo tıkanıklığı açma
– Lavabo musluk montajı
– Lavabo pis su boru montajı
– Lavabo temiz su boru montajı
– Lavabo sifon tıkanıklığı açma

Hidrafor Tesisatı Hizmetlerimiz

Klozet Tesisatı Hizmetlerimiz
– Klozet tesisatı montajı
– Klozet tıkanıklığı açma
– Klozet Montajı
– Klozet İç takım değişimi
– Klozet İç takım arızası
– Klozet rezervuar tamiri
– Klozet ara musluk montajı
– Klozet rezervuar montajı

Çamaşır makinası Tesisatı Hizmetlerimiz
– Çamaşır makinası su tesisatı
– Çamaşır makinası musluk montajı
– Çamaşır makinası pis su gideri montajı
– Çamaşır makinası tıkanıklığı giderilmesi
– Çamaşır makinası tıkanık açma

Duşakabin Tesisatı Hizmetlerimiz
– Duşakabin Montajı
– Duşakabin tıkanık açma
– Duşakabin kurulumu

Tuvalet Tesisatı Hizmetlerimiz
– Tuvalet Taşı montajı
– Tuvalet tıkanıklığı açma
– Tuvalet Gideri açma

Su Kaçak Tespiti Hizmetlerimiz
– Boru su kaçak tespiti
– Boru su kaçak onarımı
– Boru su kaçak tamiri

Kanal Tıkanıklığı Hizmetlerimiz
– Tuvalet tıkanıklığı açma
– Lavabo tıkanıklığı açma
– Klozet tıkanıklığı açma
– Kanal açma makinası uygulaması

Kat Kaloriferi Tesisatı Hizmetlerimiz
– Komple bina kalorifer tesisatı
– Komple daire kalorifer tesisat döşeme
– kalorifer tesisatı tamiratı
– Yerden ısıtma tesisat döşeme
– Yerden kılıflı boru döşeme
– Mobil ısıtma tesisatı döşeme

Yerden Isıtma Tesisatı Hizmetlerimiz
– Yerden ısıtma tesisatı montajı
– Yerden ısıtma tesisat tamiri

Su Tesisatı Hizmetlerimiz
– sıcak su tesisatı
– soğuk su tesisatı
– musluklara sıcak su çekimi
– Tuvalete sıcak su çekimi
– Balkona su tesisatı çekimi
– Bahçeye su tesisatı çekimi

Isı sistemleri Tesisatı Hizmetlerimiz
– Kombi tesisatı
– Şofben tesisatı
– Termosifon tesisatı

KAYSERİ BANYO BORUSU AÇMA

Kayseri Banyo Borusu Açma: Önceleri, banyo borularda herhangi bir tıkanıklık yaşandığında, boruların içi görüntülenemediği, nerede tıkanıklık var bilinmediği için tek tek borular kırılır, tıkanıklığa ulaşana kadar bu işlem sürerdi.

Kayseri Banyo Borusu Açma: Şimdilerde mahalle tesisatçısı dediğimiz, ehliyetsiz kişiler halen bu şekilde gider borularını kırarak açmaya çalışıyorlar, şuanda kullanılan yegane teknoloji harikası cihazlarla kırma dökme olmadan hatta kızılötesi ile çalışan cihazlarla sinyal gönderilerek boruların tıkanık olan bölgeleri bulunabiliyor. Ne tür cihazlarla tıkalı olan gider borusu bulunup açılabiliyor?

KAYSERİ MUTFAK VE BANYO BORUSU TIKANIK AÇMA

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: Tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş açma, kanalizasyon tıkanıklığı, logar tıkanıklığı, tıkalı gider açma, boru tıkanıklığı açma, banyo gider tıkanıklığı açma işlemlerinde kesin çözümler sunan Su Tesisatçı, her bir tıkanıklık açma işlemi için özel çözümler sunar.

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: Kayseri’de kanalizasyon tıkanıklığı açma işlemlerinde ve tuvalet tıkanıklığı açmada en doğru servisi veren, robotla tıkanan tuvaletleri açan Tıkanık Açma Firması; hızlı,uygun fiyatlı, kesin çözümler sunuyor.

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: için evde çözüm bulmak yerine 7/24 hizmet veren Su Tesisatçı ile iletişime geçmenizi öneririz. Evde bulmaya çalışacağınız çözüm hem sorunu tam olarak çözmeyecek hem de sizin için zor bir çaba olacaktır. Bunun için robotik cihazlar ile tuvalet tıkanıklığı açan ekibimize güvenebilirsiniz.

KAYSERİ MUTFAK VE BANYO BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Kayseri Mutfak Ve Banyo Borusu Açma: gönderilen bazı cisimlerin, belli bir zaman sonucunda üst üste binmesiyle tıkanık oluşur ve su giderden geçmez. Bunun dışında en çok meydana gelen banyo borusu tıkanıklığı nedenlerinden biride, inşaat yapımında kullanılan malzemelerin giderlere atılması ile banyo borusu  hattına birikme olması ve suyun akışına engel olmasıdır. Bunlar gibi durumlar borularda oluşan tıkanıklıkların en çok rastlanan konudur.

 

Su Kaçağı Nedenleri Nelerdir?

 • Yapıların mimari özellikleri ve kat fazlalığı nedeniyle hatlarda yaşanılan basınç değişikliklerinde borular hasar alarak; yarılma, çatlama, delinme gibi durumlarla karşılaşabilir. Bu durum su kaçağına sebep olmaktadır.
 • İnşaat esnasında zedelenmiş, deforme olmuş tesisat malzemelerinin kullanılması.
 • Özellikle temiz su hatlarında kullanılan PVC borulardaki dirseklerin veya farklı aparatların kaynaklarının yamuk, zayıf yapılması.
 • Tesisatın yapım aşamasında kalitesiz malzemelerin kullanılması.
 • Atık su hatlarındaki tıkanıklıklara ilkel yöntemlerle veya kimyasal lavabo aç ürünleriyle müdahale yapılması, hatların zarar görmesi ve delinmesi su kaçaklarına sebep olabilir.
 • Pis su hatlarındaki contaların takılmaması veya kullanıma bağlı olarak yerlerinden çıkması.
 • Kalorifer tesisatında ek yerlerinin düzgün yapılamaması.
 • Kalorifer hatlarının döşenmesi sırasında zeminde taş veya kesici malzemelerin olması.
 • Kalorifer tesisatının üzerine basınç uygulanması.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Nedenleri

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Su sızıntıları hiç beklenmedik anlarda ortaya çıkabilen bir sorundur. Evde su kacagi nasil tespit edilir?

 • Tüm musluklar kapalı olduğu halde su sayacı dönüyorsa su kaçağı olabilir. Su sayacının gereksiz döndüğünü yüksek gelen su faturalarından anlayabilirsiniz.
 • Su sızıntıları bazen evinizde kendini gösterse de bazı durumlarda diğer dairelerden de patlak verebilir. Bu durumda komşularınız ile sıkıntı yaşayabilirsiniz.
 • Evinizde bulunan su sızıntısı parkelerde, zeminde, seramiklerde renk değişikliğine neden olur. Ortam sürekli nemli kaldığı için rutubetlenme oluşur.
 • Duvarlarda oluşan nemlenme, rutubetlenme veya su kabarcıkları su kaçağı olduğunun en belirgin özelliğidir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespiti ve tamiri sadece profesyonel ekip ve cihazlarla yapılması gereken bir işlemdir. Son teknolojik cihazların kullanılması kırmadan su kaçağı bulma işleminde büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Su kaçağı bulma çalışmaları için özel üretilen cihazlar kırmadan, dökmeden noktasal su sızıntısı tespiti yapar ve sizlere ek masraf çıkarmaz. Yalnızca sorunlu bölgede işlem yapılır. Sizlerde pratik ve kalıcı çözümler sunan cihazla su kaçağı tespiti çalışmalarından yararlanmak için destek alabilirsiniz.

Tesisatta su kaçağı nasıl anlaşılır?

Tesisatta su kaçağı problemi evde nasıl anlaşılır diyorsanız tüm muslukları kapatıp su sayacını kontrol edebilirsiniz. Eğer sayacınız dönüyorsa tesisatınızda su sızıntısı olabilir. Bu durumda As tesisat firmamızla iletişime geçerek su kaçağı tespiti ve tamiri desteği alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti kaç lira?

Su kaçağı tespiti çalışmaları farklı yöntem ve tekniklerle yapılır. Yapılacak olan işleme göre su kaçağı tespit fiyatları belirlenmektedir. Ayrıca işlem yapılan konut türü de tespit fiyatları için belirleyici etkenlerdir. Su kaçağı bulma ücret bilgisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Su kacagı nasıl bulunur?

Evinizde yüksek su faturaları ödüyorsanız veya nemlenme, rutubet problemleri oluyorsa su sızıntı tespiti yaptırmalısınız. Su sayaçlarınızı kontrol ederek su kacagı olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Banyoda su kaçağı nasıl tespit edilir?

Banyolar en sık kullanılan bölgelerdir. Yanlış tesisat döşemesi veya tesisatların eskimesi sonucunda su kaçağı oluşabilir. Banyonuzda su kaçağı varsa banyo duvarları veya zeminler rutubet oluşumunu sağlar. Bu durumda akustik dinleme cihazları kullanılarak kaçak tespiti yapılmalıdır.

Evde su kaçağı neden olur?

Genel olarak su kaçakları yanlış tesisat döşemeleri veya tesisat borularının hasar görmesinden dolayı kaynaklanır. Bu durumda uzman yardımı alarak tesisat sistemlerinin onarılması gereklidir.

Su kaçağı tespit cihazı nasıl çalışır?

Su kaçağı tespiti cihazları kullanılacak alana göre değişiklik gösterir. Su sızıntısı olan bölgenin hassas dinleme yapılarak tespit edilmesi önemlidir. Kameralı cihazlar ile yapılan kaçak tespitleri ise boruların içini görüntüleyerek kaçağın nedenlerini ve verdiği hasarları gözlemlemek mümkündür.

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı nasıl önlenir?

Su kaçak tespiti tapıldıktan sonra uzman ekiplerimiz su kaçağı tamiri yaparak en kısa sürede sağlıklı tesisat çalışmasını sağlamaktadır. Su kaçağı olduğunu farkettiğiniz anda ertelemeden uzman yardımı almalısınız.

Doğalgaz tesisatında su kaçak nasıl anlaşilir?

Kombilerde oluşan su basıncı değişikliği ve kombinin sürekli devreden çıkması doğalgaz tesisatında kaçak olduğu belirtisidir. Erkenden önlem alarak kombi tesisat kaçaklarını tamir ettirmelisiniz.

Su kaçağı tespiti çalışmaları günümüzde teknolojik cihazlarla yapılarak kesin ve kalıcı çözümler sunar. Robotla su kaçağı bulma işleminde robotik cihazlar en kısa sürede tamamlanmaktadır. Hala birçok tesisatçı cihaz kullanmadan su kaçağı bulma işlemi yapmaktadır. Bu tarz firmalara itibar etmeden kurumsal ve cihazla su kaçağı bulma yapan firmalara yönelmelisiniz. Bu cihazlar sayesinde kırma, dökme veya ek masraf çıkmadan su sızıntısı tespit edilir ve onarılır. Kayseri  Su kaçağı tespiti  7/24 tesisatçı ekipleriyle hizmetinizdedir.

Kameralı Su Kaçak Tespiti

Kameralı Su Kaçak Tespiti ve Su Kaçağı tespiti konusunda uzman olan ekibimizden hazırladığımız bu makalede, sizlere su kaçağı hakkında bilgiler vereceğiz ve çözümü için neler yapıldığına dair kısaca değineceğiz.

Kameralı Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma ve su kaçağı tespiti sektöründe bir çok firma bulmanız mümkün. Ancak bu işi hakkıyla yapan sayılı firmalar vardır. Bizde o sayılı firmalardan birisiyiz. Su kaçağı tespitini bu sistemle bulmamızın sebebi, evinizde, ofisinizde ya da size özel olan herhangi bir alanda gereksiz yere kırma ya da yıkma işlemi uygulamamak. Biliyoruz ki yaşam alanınız sizin için kıymetli ve bir o kadar da önemli bir ihtiyaç. Kırma ve dökme gibi işlemler uygulandığı takdirde sizleri evlerinizden etmemiz bile mümkün.

İşte bizde tam bu konuda sizlerin imdadınıza yetişmek istiyoruz. Kırmadan ve dökmeden su kaçağı tespiti yapıyoruz. Geçmiş yıllarda su kaçağı tespiti işleriniz için çağırdığınız ustalar, günümüzde kullanılan kameralı ve akustik dinleme cihazları olmadığından dolayı tecrübe ve deneme yanılma yoluyla bulmaya çalışırlardı.

Kanal tıkanıklığı açma makinesi tıkalı boruyu açar eğer açamaz ise tespit işlemi gerekir. Özellikle inşaat temeline döşenen gider borularının içine beton dolması ile tıkanan pimaşlar açılamaz. Pimaş açma ile ilgili bilgi almak için tıklayınız. Bu hattı tamamen değişmekte imkansız gibi bir şeydir. Çünkü temeli baştan başa kırmak gerekir hattı yenilemek için. Böyle bir durumda beton dolu olan kısım tespit edilip sadece orası kırılarak değiştirilsin diye bu tespit işi yapılır. Kamera boru içine salınır beton olan bölgeye gelince yukarıdan dedektörle kameranın olduğu yer nereye denk geliyorsa çizilir. Aynı cihaz su kaçağı için de kullanılabilir.

Modern Yöntemler ile Su Kaçağı Tespiti

 

Gerek günümüz tarihi olsun, gerekse teknolojiye ayak uydurmak olsun ev ve iş yerlerinizde su kaçağı tespiti yapmak için çeşitli yöntemler uygulanmaktadır. Klasik yöntemlerle yapılan kaçak tespiti sırasında kaçağın olduğu yeri bulmak için belirli yerlerin kırılması gerekmektedir. Eski yöntemlerle kaçak çıplak gözle görülemediği için kırılması gereken yerler olurdu. Oysa modern cihazlarla yapılan işlemde herhangi bir yerin kırılmasına gerek yoktur. Son teknoloji ile üretilen cihazlarla yapılan su kaçak tespitini eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Görüntülü ve sesli yapılan işlemlerde sızıntının olduğu yer tam olarak tespit edilmekte, bunun sonucunda da onarım işi güvenli bir şekilde yerine getirilmektedir. Gider borularındaki sızıntılar kamera sistemi ile tespit edilirken temiz su tesisatındaki sızıntılar da ses dalgaları ile bulunmaktadır. Eski yöntem yerine modern yöntemlerle yapılan su kaçağı tespiti daha kolay ve kısa sürede yapılmaktadır.

 

TIKANIKLIK NEDİR

Tıkanıklık Nedir, lavabo, kanal, gider, pimaş, tuvaletler, rögar borularından akan suyun boru içinde biriken zamanla suyun akmasını kapatan olaya TIKANIKLIK NEDİR denir. Birden fazla tıkanık türü vardır fakat hepsi aynı sorunu taşır.

•Çamaşır makinesi hortumunda bulunan filtre ucunda ve sıkma yapan atıklar, iplik ve bez bağlantıları, düğme ve madeni paranın direk banyo giderine gitmesiyle gideri tıkar.
•Tuvalet gideri, içine atılan ıslak mendillerden, tuvalet kağıtlarından, poşetlerin gidere atılmasından ve giderdeki yanlış eğimlerden gider borusu tıkanabilir.
•Lavabolar sabun artıklarından, kıl ve saç gibi atıklardan tıkanmaktadır.
•Tuvaletlerde olduğu gibi, lavabolarda ustaların gider hatlarını yanlış kurgulanmasından, eğim verilmemesinden sık sık tıkanabiliyor.

TIKANIKLIK NASIL AÇILIR

TIKANIKLIK NASIL AÇILIR
• Uzmanlarımız tıkalı olan yeri açma konusuna robot cihaz ve kameralı cihaz kullanmaktadır. 
• Kamera ile bakmak tıkanığın yerini tespit edilir. 
• Tıkanıklığının sebepleri cisim belirlenirken sonra robotun ucuna uygun aparat takılır. 
• Robotun ucuna takılan aparatların bulunduğu parçalama servisi görürken nereye itme ve çekme yerleri görür. Bez parçası olursa, uygun aparat takılarak, bez parçasının aparata yapılması yapılması. Bunu bez parçası çekip çıkarılır. 
• Robot cihaz,tıkalı borunun içine sürülerek tıkanıklığın önüne tıklayarak.
• Tıkanıklık açıldığında sonra kameralı görüntüleme cihazı ile tıkalı boru tekrar kontrol edilir. Bu sayede ikinci bir tıkanıklık olup olmadığı, pimaş borusunun eğiminin yeterli olup olmadığı, pimaş borusunda yağ tabakası olup olmadığı, pimaş borusunun ek yerlerinde sorun olup olmadığını veya pimaş borusunda bir çatlak olup olmadığı şekilde ayarlanmaktadır. 
• Robotla boru açma işlemi evinizin hiçbir yerinde kırma ve dökülme meydana gelmiyor. 
• Kırmadan tıkalı bölge açma işlemi bittikten sonra lavabo, tuvalet vs dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


HER TÜRLÜ TIKANIK AÇILIR.
SIHHİ TESİSAT İŞLERİ YAPILIR.

SON YAZILAR

 • ASKIDA KLOZET TAMİRİ
 • KAYSERİ SUCU
 • SU HATTI ALMA
 • KAYSERİ TALAS SU TESİSATÇISI
 • KAYSERİ TALAS SU USTASI

SAYFALAR

 • BANYO LAVABO TIKANIKLIK AÇMA
 • BORU AÇMA
 • CİHAZLA KAÇAK SU TESPİTİ
 • GİDER AÇMA
 • GÖMME REZERVUAR
 • İLETİŞİM
 • KAÇAK SU TESPİTİ
 • KANAL AÇMA
 • KAYSERİ SU KAÇAĞI TESPİTİ
 • KIRMADAN SU KAÇAĞI BULMA
 • KLOZET TIKANIKLIK AÇMA
 • KLOZET VE SİFON TAMİRİ
 • LAVABO VE TUVALET AÇMA
 • MUTFAK LAVABO TIKANIKLIK AÇMA
 • ÖZGÜVEN TESİSAT
 • SIHHI TESİSAT
 • SIHHİ TESİSAT TAMİRİ
 • SU KAÇAĞI
 • SU KAÇAĞI HİZMETİ
 • SU KAÇAĞI TESPİTİ FİYATLARI
 • SU SIZINTISI BULMA
 • SU TESİSAT – TIKANIK AÇMA
 • SU TESİSAT KAÇAĞI TESPİT
 • TIKANIKLIK AÇMA
 • TUVALET TIKANIKLIK AÇMA

05070870747

Her Türlü Su Kaçağı Tespiti Yapılır.

7|24
DESTEK HATTI
_______________________

05075870747

musluk-tamiri

NEDEN BİZ ?

Kayseri Su Tesisatçısı firması olarak, günlük hayatınızda herhangi bir tesisat problemi ile karşılaşmanız oldukça olağan bir durumdur. Tabi bu sorunlar bir o kadar da can sıkıcı olmakla beraber çok daha büyük problemlere yol açabilmektedir. Bundan dolayı dilediğiniz zaman bizlerle iletişim kurarak bu can sıkıcı problemlerden çok kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

SERVİSLERİMİZ

Kayserinin her yerine 7gün 24 saat boyunca ACİL TIKANIKLIK AÇMA ve ACİL SU TESİSATÇISI olarak servisimiz mevcuttur. Alanında uzman ekibimiz ile garantili hizmetler vermekteyiz.

tesisatçınız

SU KAÇAĞI

Su kaçağı ile karşılaştığınızda ilk yapmanız gereken, bizimle iletişime geçerek tespit edilmesini sağlamaktır. Bu sayede sorun daha fazla büyümeden önlemiş olursunuz. Tespit işlemi için tesisatçı ya da firmayla görüşerek su kaçağı tespit fiyatları konusunda bilgi alabilirsiniz.

 

1. “SU KAÇAĞI”

TIKANIK AÇMA

Tıkanmalardan dolayı oluşan su sızıntılarını önlemek, tıkanıklığı açma giderlerini tahrip etmeden atık su hatlarının temizlenme işlemlerini kısa sürede halleden uzmanlar sayesinde rögarlarda yaşanabilecek sorunları da önleyebilirsiniz. Genellikle yağmur yağdığı zamanlarda, tıkanıklıkların da etkisiyle gerçekleşen su taşkınları, rögar kapaklarının açılması gibi olaylarla karşılaştığınızda meydana gelen tıkanıklıkları açma için işinin ehli uzmanlara başvurmalısınız.

KAYSERİ TIKANIK AÇMA|KAYSERİ TESİSAT KAYSERİ SU TESİSATÇISI

05075870747

 

 

tanitim resim

ÜRÜNLERİMİZ

TÜM HİZMETLERİMİZ

galeri

kayseri tuvalet tıkanıklık

En etkin şekilde Kayseri tıkanık acma

galeri

TIKANIKLIK AÇMA

tıkanıklık açma hizmetleri en uygun fiyatlarla sizlerin hizmetine sunulmaktadır

galeri

SU TESİSATI

su tesisatı bakım onarım hizmeti

galeri

SU KAÇAĞI TESPİTİ

su kaçağı tespiti işlemleri özenle yapılmaktadır

galeri

su jeti le

hızlı tıkanık acma

galeri

tıkanık makına esto

hızlı tıkanık acma

RESİM GALERİSİ

galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim
galeri-resim

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 09:00 - 23:00

Salı

: 09:00 - 23.00

Çarşamba

: 09:00 - 18:00

Perşembe

: 09:00 - 18:00

Cuma

: 09:00 - 18:00

Cumartesi

: 09:00 - acik

Pazar

: acik - acik

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: UĞUR KAVAK

Telefon

: +90 (507) 587-0747

Fax

: +90 (507) 587-0747

Cep Telefonu

: +90 (507) 587-0747

Cep Telefonu 2

: +90 (507) 587-0747

Adres

: KAYSERİ / MERKEZ ve ile ilceleri

E-Mail

: [email protected]

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!
back-to-top