Reklam Zamanı Firmanı Ekle

Yardım Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

1. "Ne" aramasında ne tür arama terimleri kullanabilirim?

"Ne" arama kutusuna bir hizmet, ürün, marka, meslek, iş alanı, şirket adı, isim soyisim gibi ifadeler yazıp arama yapabilirsiniz. Örnek: Pizza, Tesisatçı, Turkcell, Öğrenci Yurdu, Eysel bilişim, Ender Saraç gibi... Ek olarak birden fazla türde arama terimin birleştirerek de kullanabilirsiniz. Örnek: Doktor Ender Saraç, Turkcell Bayi, AUDI Tamir gibi...

2. "Nerede" aramasında ne tür arama ifadeleri kullanabilirim?

"Nerede" arama kutusuna bir sokak veya cadde adı, mahalle adı, semt adı, ilçe veya il adı girerek arama yapabilirsiniz. Örnek: İstkilal Cad., Fulya Mah., Taksim, Beyoğlu, İstanbul gibi... Ayrıca bunları birleştirerek daha detaylı ve kesin sonuçlu adres aramaları da yapabilirsiniz. Örnek: İstiklal Cad., Taksim, Beyoğlu gibi...

3. Filtreler nasıl çalışır?

Arama sonucunda listelenen kayıtları belli kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Bu kriterler, faaliyet alanı, işletmenin bulunduğu ilçe, veya kayıtların web sitesi ve e-posta adresine sahip olup olmaması gibi kriterlerdir. Filtreleri kullanarak arama sonuçlarınızı daraltabilir ve sizi ilgilendiren kayıtlara daha kolay ulaşabilirsiniz. Birden fazla filtreyi aynı anda uygulamak da mümkündür.

4. Arama geçmişi nedir? Ne işe yarar?

Arama geçmişi reklamzamani.net en son yaptığınız aramaları saklar. Böylece aynı aramayı tekrar etmek isterseniz arama terimlerini yeniden yazmak zorunda kalmadan, arama geçmişinizden seçebilirsiniz.

5. "İncelediğiniz kayıtlar" hangi kayıtlardır?

Ana sayfada "İncelediğiniz Kayıtlar" bölümünde listelenen kayıtlar, reklamzamani.net'deki firma sayfalarını ziyaret ettiğiniz kayıtlardır. Sonradan ihtiyaç duyabileceğiniz ve yeniden incelemek isteyebileceğiniz bu kayıtları sizin yerinize bu şekilde kayıt altında tutmuş oluruz. reklamzamani.net ana sayfasına her gittiğinizde son incelediğiniz kayıtların listesi güncellenmiş olarak elinizin altındadır.

6. Arama sonuçları hangi mantığa göre sıralanırlar? Sıralama kriterini nasıl alfabetik yapabilirim?

Arama sonuçları yaptığınız aramayla olan ilişkilerine göre en yakın ilgiliden en az ilgiliye doğru sıralanırlar. Kayıtları alfabetik sırada görmek için Filtrelerin altında görülen "Sıralama Kriteri" tercihini "Tavsiye Edilen"den "A-Z" ye (Alfabetik sıralama) çevirmeniz yeterlidir.

7. Reklamzamani.net hangi sıklıkta güncellenir?

reklamzamani.net günlük olarak güncellenmektedir.