Reklam Zamanı Firmanı Ekle

Blog Listesi

Türkiye sağlık hizmetleri açısından oldukça gelişmiş olan ülkeler arasında yer almaktadır. Sağlık alanında ilerleme göstermesinden dolayı entübe hastalar için yerli solunum cihazı üretmeye başlamıştır..

Küreselleşme; bir firma, şirket veya kurumsal olan bir işletmenin üretmiş olduğu ürün veya hizmetlerin kendi ülke içerisinde satışını yapmasının yanında ayrıca dış ülkelere de bu üretmiş olduğu ürün v..

Konaklama ihtiyacını karşılamak isteyen turistler gayrimenkul firmalarına başvuru yaparak kendilerine uygun olan konutları satın almaktadırlar. Sürekli olarak gelmeyen turistler ise otel veya günlük k..

Online egitimler ile beraber öğrenciler bulundukları konumdan ayrılmadan eğitim alabilmektedir. Online eğitimin alınması ile beraber tüm öğrenciler derslerine çalışabilmektedir. Fakat bazi kesimlerde ..

Su; yaşam için gerekli olan en temel zorunlu tüketim malları içerisinde yer almaktadır. Küresel ısınmanın günden güne artması ve etkisini oldukça fazla göstermesinden dolayı oldukça fazla sorun ortaya..

Diş sağlığı dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konudur. Diş bakımlarının düzenli olarak yapılmaması, dişlerin doğru ve düzenli bir şekilde fırçalanmaması dişlerin çok kolay bir şekilde çürümesine ..

Ramazan; İslam dininin inancına göre Hz Muhammed\'e Kur\'an ayetlerinin inmeye başladığı ve Müslümanların bu ayda oruç tutmaya başladığı aya Ramazan denir...

Anne ve babalarının aile üyeleri ile beraber farklı aktiviteler yaparak can sıkıntısının giderilmesini sağlamakta ve aile aile içi iletişimin de güçlenmesini sağlamaktadır..

Virüs koruyucu kıyafet; kullanılmış olan tekstilden dolayı virüsün insana temas etmesi önlenmekle beraber filtreli şekilde yapılmış olması ile beraber bu kıyafeti kullanan bireylerin rahat bir şekilde..

İkinci el eşya; evde kullanılmayan ürünlerin, son trendlerden dolayı modası geçen beyaz eşya, masa sandalye, koltuk takımı gibi pek çok eşyanın veya beyaz eşya satışı yapan firmaların ellerinde kalan ..

Havaların sıcak olmaya başlaması ile beraber kafe, restoran, ortak kullanılan açık alanlar, kahvaltı salonlarında, kış ve yaz bahçelerinde ve evlerin çatıları gibi pek çık yerde güneşten korunmak amac..

Tüketici pazarların satın alma aslında fikir alışverişi ile yapılmaktadır. Mevcut herhangi bir ürün veya hizmet satın almak isteyen müşteriler mevcut Pazar içerisinde yer alan müşterilerin deneyimleri..

Otomotiv sanayisi ilk olarak sanayisi gelişmiş olan İngiltere’de ortaya çıkmaya başlamıştır. Bu sanayi alanının gelişmeye başlaması ile beraber otomobiller ve benzeri motorlu araçlarda ortaya çıkmaya ..

Yaklaşık beş aydan beridir binlerce insanın yaşamını kaybetmesine ve birçok vaka sayısının ortaya çıkmasına neden olan, dünyanın neredeyse her ülke ve bölgesine yayılmış olan korona virüsü günden gün..

Aralık 2019 yılından beridir ortaya çıkmış olan, ilk olarak Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmış olan Korona virüsü binlerce insanın ölmesine ve milyonlarca insanında hastalanmasına neden olmaktadır. ..

Dezenfektan; cansız ortamda bulunan zararlı mikroorganizmaların insan sağlığını tehlikeye atmaması için, içerisinde çeşitli kimyasallar barındıran ve hijyenin sağlanması için kullanılan bir çeşit kor..

Üretimin fazla olması ile beraber tarımsal alanda üretimi yapılan tekstil için kullanımı da oldukça fazladır. Tekstil için üretimi yapılan pamuk oldukça fazla kullanılmakla beraber dış ülkelere de sat..

Demir çelik sanayisinin gelişmesi ile beraber demir çelik işi yapan firmalar da oldukça fazla ortaya çıkmaya başlamıştır. Demir çelik oldukça sağlam olmasından dolayı her alanda rahatlıkla kullanılmak..

İşletmeler müşteri ilişkilerini geliştirme yolunda ilerlerken pek çok faktöre de dikkat etmelidir. Bunlar; müşteri talepleri, rekabetçi Pazar ve işletme kültürüdür. İşletmelerin müşterilere karşı olan..

Sanayinin gelişmesi ile beraber otomotiv sektöründe de gelişmeler meydana gelmeye başlamıştır. Özellikle yerli ve yabancı motorlu araçların üretilmesi otomotiv sektöründe ihtiyaç olan parçaların da ür..

İnşaat tadilat hizmetleri arasında; su tesisatı, elektrik tesisatı, alçı sıva, boya badana, ısı yalıtım sistemleri ve mantolama gibi pek çok hizmet yer almaktadır. ..

Evlerimizin vazgeçilmez öğelerinden biri halıdır. Halılar evlerin daha güzel görünmesini sağlamaktadır. Halılar farklı dönemlerde farklı yapıda kullanılmaktadır. ..

Güneş panelleri ile beraber oldukça fazla enerji üretiminin olması bu panellerin daha fazla ve her alanda kullanılmasını sağlamaktadır..

Son zamanlarda ortaya çıkan en büyük salgınlar arasında yer alan Corona virüsü, Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştı. ..

Su arıtma sistemleri özellikle son yıllarda sularda meydana gelen değişimler sonucunda sanayisi ve teknolojisi gelişmiş olan ülkelerde oldukça fazla kullanılmaktadır. ..

Demir doğrama her alanda çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. Bunun temel nedenleri arasında sağlam bir yapısı olması gelmektedir..

Günümüzde son aylarda nerdeyse her ülkeye yayılmış olan salgın olarak bilinen Corona virüs, Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkmıştır. ..

Su kaçağı; su tesisatında herhangi bir nedenden dolayı meydana gelen kırılmalar veya su tesisat borularının eskimesi sonucunda meydana gelen sorunların bulunması ve bakım ve onarımının yapılmasına den..

Böcek; her türlü küçük, uçabilen, her alanda rahat bir şekilde yaşayabilen, farklı ortamlara kolay adapte olabilen bazen insanlara zarar verebilen bazen de zararsız olan küçük canlılara böcek adı veri..

Özellikle büyük işletmeler güvenliğin sağlanması için oldukça fazla çaba sarf etmektedirler. İşletmeler için gerekli olan güvenlik önlemlerinin alınması, güvenlik sistemleri hizmeti veren firmalar say..

Oto elektrik firmaları genellikle aydınlatma sistemleri, ses sitemleri, değişecek parçaların yenileriyle değişmesini sağlamaktadır. Genel anlamda oto tamir ve bakım hizmetleri de vermektedirler. ..

Havalandırma sistemleri hizmeti veren firmalar, işletmelerin ihtiyaç duydukları havalandırma sistemlerini üretmek amacıyla son teknolojik gelişmeleri takip ederek hizmet sunmaktadırlar. ..

İşletmelerin günden güne gelişmesi ve büyümesi ile beraber yapılan ürün ve hizmetlerin daha iyi bir şekilde müşteriler tarafından alınmasını sağlamak amacıyla, işletmeler özel olarak halkla ilişkiler ..

Barkod sistemleri; birbirlerine paralel olarak çizgilerin yapıldığı ve bu çizgilerinin her biri farklı rakamları ve harfleri ifade ettiğini ortaya koyduğunu bildiren çizgilerdir...

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile beraber meydana gelen gelişmeler arasında teknolojik ürünlerin oldukça fazla yapılması seri üretimin yapılmasına neden olmaktadır. ..

Pazarlama; bir ürün veya hizmetin üretiminin yapılması, ücretlendirilmesi, tutundurulması ve dağıtım işleminin başından sonuna kadar yapılmasına denir. ..

Günümüzde sanayinin gelişmesi ile beraber ortaya çıkan küçük ve büyük çaplı işletmeler, rekabetçi Pazar içerisinde oldukça fazla sorunlar yaşamaktadırlar..

Dekorasyon hizmeti; mutfak, oturma odası, banyo ve tuvalet dekorasyon işleri ile daha iyi bir şekilde görünmesini sağlamaktadır. ..

Yangın; maddenin ısı ve oksijenle birleşmesi ve tepkime göstermesi sonucunda ortaya çıkan afete denir. Yangın doğal ve yapay olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. ..

Her yıl 14 Şubatta kutlanılan bu etkinlik sevgililer günü olarak adlandırılmaktadır. Sevgililer günü, birbirini seven kişilerin, birbirlerine hediye, çiçek ve benzeri şeyleri almalarını ve birbirlerin..

Günümüzde sürekli olarak tekstil, teknoloji ve mobilya sektöründe meydana gelen gelişmeler sonucunda binlerce ürün eskimekte ve ikinci el ürün olarak adlandırılmaktadır..

Kombi, konutunuzun, iş yerinizin ve benzeri alanların sıcak su ve ısınmasının sağlanması için kurulan, doğalgaz ile çalışan cihazlara denir...

Jeneratör; enerji ihtiyacının karşılanması için, toplanan enerji miktarının belirli bir yerde toplanması ve bu enerjinin ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kullanılması için yapılmış olan makinelere denir. ..

Aydınlatma, ampulün icat edilmesi ile beraber elektrik kaynağının farklı alanlarda kullanıldığını görmekteyiz. Özellikle aydınlatma alanında kullanılan elektriğin gelişmesi, aydınlatmanın farklı şekil..

Binalar inşa edilirken mantolama uygulaması, izolasyon uygulaması, iç cephe uygulaması ve dış cephe uygulamalarının yapılmaması, binanın kısa sürede eskimesine ve o binalarda oturan kişilerin oldukça ..

Tesisatçı; her türlü teknik işte bilgi sahibi olan ve bu bilgileri teknik olarak kullanabilen, elektrik, su, doğalgaz gibi alanlarda tesisat işlemlerinin yapılmasını sağlayan kişi ya da kişilere denir..

Yapı marketler özellikle inşaat sektörünün gelişmesi ile beraber ortaya çıkan bu marketler günden güne büyüme göstermektedir..

Türkiye’ de en çok turist çeken yerler; İstanbul, Bodrum, Marmaris, Antalya Konyaaltı, Çeşme, İzmir Karşıyaka, Yedigöller, Halfeti ve Ankara. Gördüğümüz üzere turist sayısının fazla olduğu yerlerde de..

Yeniliklere açık olmak ve yeni fikirler oluşturmak istemek kendi kendimizi geliştirmemizi ve teknoloji uyum sağlayan bir birey olarak yaşamımıza devam edebilmekteyiz. Böylelikle düşünmüş olduğumuz yen..

Su tesisatçıları; her türlü su tesisatı işini yapan ustalara denir. Su tesisatı yapan ustalar ya da firmalar sadece su tesisatı yapmakla kalmamaktadır. ..

Lekelenmiş olan kıyafetlerin kuru temizlemeci tarafından tekrar temizlenip, eski haline getirilmesi ile beraber aşırı para tüketiminin azalmasına ve tasarruf sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kuru tem..

Marka bağlılığı; tüketicinin sürekli olarak belirli bir yere bağlı olarak alışveriş yapması veya hizmet almasına denir. ..

Oto tamir: motorlu araçlarla ilgili her türlü teknik bakımın yapılmasını sağlayan; rot balans, şanzıman tamiri, balata bakımı, balata değişimi, fren tamiri, silecek tamiri, cam filmi çekimi, lastikler..

Pazarlamanın işletmeler arasında yayılmasından önce müşteri ilişkileri ve müşteri odaklı üretim yoktu. Pazarlama ilkelerinin işletme tarafından uygulanmaması, müşteriye verilen değeri göstermektedir. ..

Hayvanlardan elde edilen sütün birçok ürüne dönüştürüldüğünü görmekteyiz. Bunların başında: süt, yoğurt, ayran, peynir, çökelek gelmektedir. ..

Site ve apartman yöneticiliği; İnsanların ikamet ettiği yapıların teknik, güvenlik, temizlik, havuz bakımı, bütçe ve bahçe bakım yönetimi gibi işlemlerin profesyonel bir şekilde yapılması için uygulan..

Organize sanayi bölgeleri, diğer ülkelerde meydana gelen sanayi alanındaki gelişmelere ayak uydurmak, toplum yapısında meydana gelen düzensizliği ve kapitalizmi ortadan kaldırma çabalarına denir...

Tedarik zinciri kendi içerisinde altı farklı temel fonksiyona sahiptir. Bunlar; talep ve sipariş yönetimi, satın alma, planlama, stok yönetimi, depo yönetimi ve sevkiyat ve dağıtımdır...

Girişimcilik ülke ekonomileri için oldukça önem arz etmektedir. Girişimcilik ile ülke ekonomisinin büyüdüğünü, sanayi alanlarının geliştiğini görebilmekteyiz. ..

Bireylerin sahip olduğu bu farklı özellikler bazen genetik olarak bazen de çevresel faktörlerden dolayı farklılıkların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Bireylerin sahip olduğu kişisel bozuklukl..

Siber zorbalık; internet ortamında insanların birbirlerine kötü bir şekilde yorum yapması, izinsiz olarak kişisel bilgilerin ve fotoğrafların paylaşılması ve bunun kötü amaçlarla kullanılması ve birey..

Günümüzde birçok sektör ve bu sektöre ait birçok firma bulunmaktadır. Her yıl sektöre ait binlerce işletme katılıyor ve aynı zamanda binlerce işletme de çıkıyor...

Dünyaya gelen her canlı yaşamak ve yaşamını devam ettirebilmek için her şeyden önce beslenme, barınma ve üreme gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak zorundadır. ..

Aile bireylerin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş olan küçük ya da büyük topluluklara denilmelmektedir..

Enerji Kimlik Belgesi, Enerji Verimliliği Kanunu ve bu kanuna bağlı Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliğinde tanımlanmış ve 1 Ocak 2011 tarihi ile itibari ile 50 m2 üzerinde inşaat alanına sahip o..

Kurumsal kimlik; bir firmanın, kurumun, vakfın ya da bu tip başka işletmelerin hem şirket içerisinde hem de şirket dışında duruşunu, davranışını, imajını ve kimliğini temsil eden kavrama, olguya kurum..

Eski yıllardan beridir süregelen tarımsal faaliyetleri nüfusun artması ile beraber daha fazla önem kazanmaya başlamıştır...

Pazarlama; işletme amaç ve hedeflerine ulaşmayı sağlayacak mübadeleleri gerçekleştirmek üzere, malların, hizmetlerin ve fikirlerin üretilmesi, fiyatlandırılması, tutundurulması ve dağıtılması süreci, ..

Ekonomi; İnsanların mallar üretmek ve bu malları tüketmek üzere toplumun çeşitli üyelerine bölüştürmek için kıt veya sınırlı üretim kaynaklarını hangi şekilde kullandıklarının incelenmesine denir. ..

15. VE 16. Yüzyılda İtalya’ da ortaya çıkan Rönesans ile beraber Avrupa ülkelerinde sanat, eğitim, askeri ve siyasi alanlarda meydana gelen yenilikler ile beraber toplum yapısında da değişmeler meydan..

Küresel ısınma; dünya atmosferine salınan sera gazlarının, sanayi fabrikalarından çıkan dumanların, araba egzozlarının ve yakacak olarak kullanılan yanıcı maddelerin gazlarının dünya atmosferine yayıl..

Bağımlılık; kişinin kullanmış olduğu maddeye karşı belirli bir süreden sonra adapte olması, o madde olmadan yapamaması ve sağlığını olumsuz etkilemesi sonucu, o maddenin varlığına karşı duyulan ihtiya..

Fidancılık, Türkiye’ de günden güne büyüme de artış gösteren bir sektör haline gelmektedir. Bu konuda Türkiye dünyada tarım faaliyetleri açısından büyük öneme sahiptir..

Danışmanlık; belirli bir alanda uzmanlaşmış kişi veya kişilerin edinmiş oldukları bilgi ve becerilerinin zaman içerisinde tecrübe edilmesi sonucunda hizmet verdikleri ya da verecekleri işletmelere iş ..

Yıllardan beridir toplumun kendini dışardan gelen zararlı ve riskli durumlara karşı koruma çabalarının dünya nüfusunun artması ile beraber daha da artmaya başlamıştır...

Oto Kurtarma Yol Yardım; aracı olan herkesin zor durumda kaldığı zamanlarda, ihtiyacı olan hızlı ulaşım ve müdahaleyi sağlamak için hizmet vermektedir. ..

Kuaför ve güzellik salonları hizmeti veren firmaların potansiyel müşteri ihtiyaçları oldukça fazladır...

Elektrik icat edildiğinden bu yana hayatımızın vazgeçilmez bir ögesi olmuştur. Evlerde, iş yerlerinde, fabrikalarda yani hayatın her alanında elektrik büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir...

Kombi ve kalorifer peteklerinin verimli çalışması için yılda bir kere düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde kombi ve peteklerde biriken tortulardan ötürü ısınabilmek için kombi derecesini..

Evimize bir gün hırsız girebilir ya da depremde yıkılıp hasar görebilir. Arabamızla yolda ya da park halindeyken herhangi bir olumsuzluk yaşayabiliriz...

KOBİ'ler yani Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler için internet üzerinden yapılan reklam faaliyetleri çok önemli bir yer tutar...

Cam balkon uygulama, balkonlarımıza şık bir görüntü sağlar. Ayrıca istediğimiz zaman balkon camlarını açıp kapatabildiğimiz için kış mevsiminde bile balkon keyfi yapılabilmektedir...

Satmak istediğiniz tüm ikinci el eşyalarınızın değerini öğrenmek için Reklamzamanı firma rehberinde yer alan ikinci el eşya alım satım firmaları ile iletişime geçerek satabilir nakit para elde edebili..

Yaşadığınız şehirde ev, arsa veya villa gibi gayrimenkuller için araştırma yapıyorsanız en iyisi emlak sektöründe uzmanlaşmış bir firma ile çalışmaktır...

Şanlıurfa çoğunlukla peygamberler şehri olarak bilinir. Bunun da dahası; Şanlıurfa il sınırları içinde yer alan Göbeklitepe günümüzden 12 bin yıl öncesine dayanan bir inanç merkezi, insanoğlunun ilk h..

İnşaat yapı denetim firmaları, inşası yapılan binaların denetleme ve bu binaların güvenilir olduğuna dair onay veren firmalardır...

Evimizi ya da iş yerimizi güzelleştirmek istediğimizde yaşam alanımızın dekorasyonunda bazı değişiklikler yapmak lazım gelir...

Toplu yemek hizmeti, özellikle son 50 yılda hızla artan sanayiyle birlikte, fabrikaların çalışanlarının yemek ihtiyacını restoranlar ile yetiştirilemediği noktalarda ortaya çıkmıştır...

Atıl durumdaki ve geri dönüşümü mümkün olan tüm işlenmiş eşyalar hurda statüsüne girer. Hurda alım satım firmalarının hurda çeşitlerinde sınıflandırılmış metal seçenekleri bulunmaktadır...

Halı evimizin vazgeçilmez bir döşeme materyalidir. Birçok kişi halılarını evde yıkamayı tercih ederken, bir o kadar kişi de halılarını halı yıkama firmaları aracılığıyla yıkattırmaktadırlar...

Türkiye'de Rent A Car Firmaları,Şirketleri Araç kiralama hizmetleri..

Mevcutta bir web siteniz varsa veya dijital dünyada varlığınızı göstermeye çalışıyorsanız, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) terimini bir çok kez duymuşsunuzdur...

Firmaların ürün ve hizmetlerinin tüm insanlara internet üzerinden ulaşmasını sağlayan platform dijital reklamcılıktır...

Evimizin çoğu eşyasında kullanılan menteşeler çok çeşitli materyallerden imal edilebilmektedir. Bu materyaller, alüminyum, pirinç, çelik, demir, plastik gibi materyallerdir...

Firmalar, ürün ve hizmetlerini internet dünyasında tanıtmaları ve kurumsal kimliklerini bu mecrada duyurmak için kurumsal web sitesi yaptırmaları gerekmektedir...

Google My Business (Benim İşletmem), firmalara Google tarafından sunulan, kullanıcıların firmaları daha kolay bulabilmeleri, firma ile ilgili çalışma saatlerine, firmanın adresine, firma mekân görüntü..

ReklamZamanı firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kurulmuş bir web platformudur...

Firmalar ürün ve hizmetlerini pazarlamak için bundan birkaç sene öncesine kadar tv, radyo gibi kitle iletişim araçları ile broşür billboard, gazete gibi yazılı yöntemleri uyguluyorlardı...

Mersin ülkemizin güzide şehirlerindendir. Mersin limanının olması nedeniyle de Mersinde büyük bir ticari hacim vardır. Bu ticari hacmin sonucu olarak Mersinde çok sayıda Mersin rehber firma bulunmakta..

Gaziantep firma rehberi, Gaziantep genelindeki esnaf ve firmaların tanıtımını yapan sitelerdir. Bu sitelerde Gaziantep'te faaliyet gösteren çeşitli esnaf ve firmaların isimleri, iletişim bilgileri..

İçerik ağı reklamlarında internet reklamı veren firmalar ile yayıncılar biraradadır. Firmaların verdiği internet reklamları internet sitelerindeki belirli yerlerde görüntülenir...

GSM : 0535 4080810 Yetkili : UĞUR ŞAHİN - UĞUR KESENOĞLU TOPTAN PERAKENDE SATIŞ GIDA STREÇ KOLİ BANDI İŞ ELDİVENLERİ MUAYENE ELDİVENLERİ KOLİ ÇEMBERLERİ ÖLÇÜLÜ POŞET 2..

Günümüze baktığımızda sosyal medya kullanımındaki büyük artış, sosyal medya reklamlarını neredeyse zirveye taşımıştır. En fazla kullanılan sosyal ağlar; YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin..

Firma rehberleri, firmaların tanıtımını yapan sitelerdir. Bu sitelerde çaşitli iş kollarında hizmet veren firmaların isimleri, iletişim bilgileri, firmaya ait resimler, firmaların web siteleri, sosyal..

Müşteriler ilgili oldukları firmaların reklamlarını takip edebilmek amacıyla firmaların mail listelerine kaydolurlar...

Bir konu ya da bir ürün hakkında internetten araştırma yapılmak isteniyorsa ilk başvurulan mecra arama motorlarıdır. Arama motoru sonuçlarında reklamlar; sayfanın alt, üst ve sağ kısmında reklam veren..

İnternet yaygınlaştıkça insanlar aradıkları her ürünü internetten arar oldu. Özellikle akıllı telefonlar yaygınlaştıkça bu arama kat be kat artmaya başladı. Böylece firmalar artık ürünlerini ve hizmet..

Zamanımızda gittikçe artan internet kullanımı çok sayıda değişik terimleri ortaya çıkarmıştır. Bu terimlerden bir tanesi de hiç şüphesiz internet reklamlarıdır...

Şanlıurfa'da 20 yıl'a aşkın isotevi firmamız herzaman kaliteyi ön planda tutmuştur.Türkiye'nin her ilini isot ile buluşturmuştur.Ve isot alanında marka tesçil ile urfa'ya yakışanı yapm..

Şanlıurfa sigorta akpolat olarak yaklaşık 6 yıldır hizmet vermekteyiz.Ev,İşyeri,Araba,Bireysel emeklilik alanında şanlıurfa sigorta akpolat olarak hizmet vermeye devam ediyoruz...