Reklam Zamanı Firmanı Ekle

Google My Business (Benim İşletmem) Nedir?

  • 08.01.2020
  • 0

Google My Business servisinin Google arama motoru ve Google Maps (Haritalar) servisleri ile bütünleşik yapısıyla kullanıcılar ve firmalar tarafından eklenen bilgiler firma aramalarında listelenir. Bu işlemler için firmanın Google Benim İşletmem kaydının oluşturulması gerekir. Reklamzamanı olarak Google Benim İşletmem kaydınızı yapıyoruz.

Firmaların Google My Business (Benim İşletmem) kullanımıyla elde edecekleri faydaları kısaca değinmek gerekirse;

  • Firma hakkında detaylı bilgiye ulaşmak isteyen müşteriler işletmenin sunduğu hizmet ve ürünler hakkında doğrudan deneyim öncesinde bir bilgiye sahip olacakları için kısa sürede işletme ile temasa geçmekte, ürün ve hizmetlerden faydalanmaktadırlar.
  • Google My Business (Benim İşletmem) üzerinden kayıtlarını oluşturan firmalar, müşteriler tarafından diğer işletmelere göre daha profesyonel ve güvenilir görünmektedirler.
  • Firma bilgileri (telefon, e-posta, web adresi, Google Maps (Haritalar) üzerinden yol tarifi vs.) Google Maps (Haritalar) ve Google arama motorunda görüntülendiği için potansiyel müşterilerin firmalar ile temasa geçmeleri daha kolay olmaktadır.
  • Müşteri geri bildirimleri takip edilebilmekte ve cevaplanabilmektedir. Bu sayede firmalar hizmet kalitelerini artırmak, kendilerine gelen olası bir olumsuz deneyimi olumlu bir deneyime dönüştürmek mümkün hale gelmektedir.
  • Firmalar, işletmelerine ait çeşitli fotoğraflarla ziyaretçilere işletmenin bulunduğu mekân ile ilgili daha detaylı bilgiler aktarabilmektedir. Fotoğrafları olan işletmeler Google Maps’te (Haritalar) %42 daha fazla yol tarifi, web sitelerine de %35 daha fazla tıklama almaktadır. Bu sayede daha fazla müşteri elde etmek mümkün hale gelmektedir.
  • Firma araması gerçekleştiren müşterilerin hangi kanallardan ve hangi konumdan nasıl ulaştıkları hakkında bilgiler Google My Business hesabı üzerinden takip edilebilmektedir. Bu sayede potansiyel müşteriler hakkında konum ve kanal odaklı stratejiler oluşturmak mümkün hale gelmektedir.

Reklamzamanı olarak Google My Business (Benim İşletmem) danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile firmanızın Google My Business-Benim İşletmem (Google Maps-Haritalar) kaydını yaparak veya mevcutta bulunan kaydınızı kontrol ederek tüm platformlarda görünür olmanızı sağlamaktayız.

ReklamZamani.net

Google My Business (Benim İşletmem)

Danışmanlık Departmanı

Yorumlar - 0

Yorum Yap

Okunabilir
Anlaşılabilir
Bilgilendirici
Yararlı
Puanınız