Reklam Zamanı Firmanı Ekle

Neden ReklamZamanı?

  • 08.01.2020
  • 0

Reklamzamanı firma rehberi, müşterilerinin vermiş olduğu reklamları hedeflenen anahtar kelimeler doğrultusunda google arama motorunda ilk sayfada çıkarmayı taahhüt eder. Firmaların vermiş oldukları reklamlar yapılan anlaşma süresinde (1, 2 , 5 yıl) Google'da ilk sayfada yer alır.

Google'da ilk sayfada yer almak firmalar için bulunmaz bir nimettir. Çünkü Google üzerinde ilk sayfada yer alan siteler, aramayı yapan kullanıcılar tarafından en çok ziyaret edilen sitelerdir. Bu sayede Google'da ilk sayfada yer alan firmaların internet üzerinden kazandığı müşteri hacmi çok yüksektir. Bu nedenledir ki ReklamZamanı ile çalışan firmalar diğer firma rehberi sitelerine göre çok daha fazla avantaja sahip olurlar.

ReklamZamanı firma rehberinin hizmetleri sadece firma reklamı yayınlamakla kısıtlı değildir. ReklamZamanı firmalara web tasarım hizmeti de vermektedir. Firmaların ihtiyacı doğrultusunda istedikleri web siteleri, profesyonel webmaster ekibimizle birlikte tasarlanır, anahtar teslim olarak müşteriye sunulur. Hazır web site tema tasarımların yanı sıra, firmaya özel web sitesi tasarımı da ReklamZamanı firma rehberinin hizmetleri arasındadır.

Kuruluşumuzun bir diğer hizmeti de SEO danışmanlık hizmetidir. Firmaların ReklamZamanı firma rehberinden satın aldıkları siteyi ya da mevcuttaki web sitelerini Google'da ilk sayfaya taşımak için uzman kadrosuyla SEO danışmanlık hizmeti vermektedir. SEO danışmanlığı çerçevesinde; Sitenizin genel durumu, hedef anahtar kelime tespiti ve zorluk derecesi, SEO için yapılması gereken işlemler büyük bir titizlikle analiz edilir. Analiz sonucu bir rapor halinde firmaya sunulur. Rapor ve ücretlendirme husunda mutabakat sağlandığı takdirde çalışmalara başlanılır. Raporda belirtilen süre sonunda çalışma tamamlanır ve müşteriye sunulur.

Günümüzde akıllı telefonların kullanımındaki büyük artış beraberinde mobil uygulamaların artışını da getirmiştir. Buna mukabil olarak firmalar da kendi ürün ve hizmetlerini tanıtmak ve mevcuttaki müşterilerinin firma bağlılığını artırmak için kurdukları web sitelerinin yanında mobil uygulama hizmeti de vermek istemektedirler. Mobil uygulama profesyonel yazılım departmanları tarafından hazırlandığı zaman kaliteli ve kalıcı olur. Reklamzamanı sizler için profesyonel yazılım kadrosuyla Android ve iOS mobil uygulama çözümlerinizde yanınızda. Firmaların ihtiyacı doğrultusunda en uygun mobil uygulama kodlama hizmeti verilmektedir.

Şirketler, kendi işleyişleri için özel yazılım ihtiyacı duyabilmektedirler. Muhasebe, stok, yapı denetim, maaş bordro programları bunlardan sadece bazılarıdır. Piyasada bu alanlarda hazır yazılımlar bulunmaktadır. Ancak şirket ihtiyaçlarını bazen bu hazır yazılımlar karşılamamaktadır. Hazır yazılımlara ek modüllerin eklenmesi de söz konusu olmadığından şirketlerin işleyişi sıkıntıya girebilmektedir. ReklamZamanı bu konuda şirketler ile birebir iletişim halindedir. Şirketler için özel yazılım hizmeti vermektedir. Şirketlerin tüm istek ve ihtiyaçları toplanır, uzman yazılım ekibi ile birlikte bu istek ve ihtiyaçlar analiz edilerek uygun bir fiyat çerçevesinde şirkete sunulur. Anlaşma sağlandığında belirtilen süre içerisinde şirketin istediği özel yazılım takdim edilir.

Türkiye'de faaliyet gösteren firmalarımızı ReklamZamanı firma ajansımıza bekliyoruz.

Yorumlar - 0

Yorum Yap

Okunabilir
Anlaşılabilir
Bilgilendirici
Yararlı
Puanınız