ÖZ ORTADOĞU TARIM HAYVANCILIK

İZMİR DANA ET KESİMİ

İZMİR DANA ET BESİCİLİK 

İZMİR TAZE ET ÇİFLİKTEN MUTFAĞA

İZMİR TAZE ET ÇİFLİKTEN SOFRAYA 

İZMİR DANA ET SİPARİŞ 

İZMİR HELAL KESİM DAĞITIM

İZMİR DANA ET KESİM KAPIYA KADAR TESLİM 

 

 

MİSYONUMUZ

Oz Ortadoğu Tarım ve Hayvancılık olarak büyümemizi ürünlerimizde pazar liderliği ve iş süreçlerinin sürekli iyileştirilmesi yoluyla geliştiriyoruz. Güçlü uzmanlığımız ve ekiplerimizin uyumu sayesinde en iyi fırsatları yakalamak üzere dinamik bir şekilde çalışıyoruz.

Organizasyonumuz içinde faaliyet gösterdiği bölgenin bir parçası olarak değerini artırıyor ve karşılıklı fayda sağlıyoruz.

DEĞERLERİMİZ

Dinamizm

Biz, en iyi fırsatları beklemenin ve yakalamanın ötesini görmeye çalışıyoruz. Dinamik ve esnek olma özelliği bizi piyasada emsalsiz yapmakta ve müşterilerimizin taleplerini hızlıca karşılamamızı sağlamaktadır. Tüm düşüncelere saygılı olup ürünlerimizi islami şartlara uygun helal kesim yapıp size ulaştırıyoruz.

Kalite

Ürünlerimizin kalitesinin devamlı olarak gelişmesi ile ilgilenmekte ve yatırım yapmaktayız. Süreçlerimizde verimlilik ve etkinliği hedeflemekteyiz.

Sürdürülebilirlik

Çevremize saygılı olmadan başarının mümkün olamayacağına inanmamaktayız. İçinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlara karşı sorumluyuz. İşletmemizi gözetirken çevremizi ve doğal kaynaklarımızı da korumak bizim sorumluluğumuzdadır. Ürünlerimizi 48 saat öncesinden siparişe alıp kesimi sağlandıktan sonra dinlendirilip size ulaştırıyoruz.

İnsanın değeri

Biz, çalışanlarımız ve paydaşlarımız ile uzun soluklu ilişkiler kurarız. Grupta çalışan herkesin yeteneklerini ve becerilerini tanımanın sorumluluğumuz olduğuna inanmaktayız.

Çeşitlilik ve kapsayıcılık

Çeşitliliğin ve kapsayıcılığın büyük bir kazanç olduğunu düşünmekteyiz. Her zaman tüm şekilleri ve ifadeleri ile çeşitliliğe teşvik edici şekilde çalışırız.

ÖZ ORTADOĞU TARIM HAYVANCILIK

ÜRÜNLERİMİZ

RESİM GALERİSİ

MÜŞTERİ YORUMLARI


Hemen bir yorum yazın


ÇALIŞMA SAATLERİ

 

Pazartesi

: 7/24 - 7/24

Salı

: 7/24 - 7/24

Çarşamba

: 7/24 - 7/24

Perşembe

: 7/24 - 7/24

Cuma

: 7/24 - 7/24

Cumartesi

: 7/24 - 7/24

Pazar

: 7/24 - 7/24

TELEFON & ONLINE

 

Yetkili Kişi

: ONUR YILMAZ KUBİLAY

Telefon

: +90 (534) 428-9929

Fax

: +90

Cep Telefonu

: +90 (534) 428-9929

Cep Telefonu 2

: +90 (534) 428-9929

Adres

: İZMİR //KEMALPAŞA

E-Mail

: onr_ylmz25@hotmail.com

BİZE ULAŞIN

Tıkla Ara! Whatsapp Destek!